fbpx
Pracuj na jasnych zasadach jako HR Manager Polska, Wielkopolskie, Poznań
Do ustalenia
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Jasne zadania
  • Realizacja procedur i standardów HR zgodnie z polityką personalną firmy
  • Zarządzanie pracą zespołu kadrowo-płacowego oraz działu rekrutacji stałych
  • Koordynacja obsługi procesów kadrowo-płacowych
  • Doradztwo w zakresie przepisów prawa pracy
  • Zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu adaptacji i rozwoju pracowników (rekrutacja, onboarding, szkolenia)
  • Budowanie ścisłej współpracy z kadrą zarządzającą we wdrażaniu i realizowaniu procesów personalnych
  • Pełnienie odpowiedzialności za utrzymywanie kontaktów z instytucjami zewnętrznymi
Jasne oczekiwania
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze HR
  • Praktyczna znajomość stosowania przepisów prawa pracy, ZUS itp.,
  • Znajomość procesów i narzędzi HR oraz doświadczenie w ich wdrażaniu
  • Wysoko rozwinięta świadomość biznesowa
  • Posiadanie zdolności interpersonalnych, umiejętności współpracy i nawiązywania relacji
Jasna oferta
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Rozwój w firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • Praca stacjonarna w biurze w centrum Poznania
  • Pakiet benefitów: karta multisport, opieka medyczna
  • Imprezy integracyjne z naszym zespołem