fbpx
Pracuj na jasnych zasadach jako Manager zespołu rekrutacji Polska, Wielkopolskie, Poznań
Do ustalenia
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Jasne zadania
  • Zarządzanie zespołem rekruterów- rekrutacje tymczasowe na rynkach zagranicznych.
  • Dbanie o sprawność komunikacji w podległym zespole.
  • Dzielenie się swoją wiedzą, wspieranie i motywacja pracowników w codziennych działaniach.
  • Bieżący monitoring działań podejmowanych przez wszystkich członków zespołu planowanie pracy oraz ocena pracowników.
  • Podejmowanie działań zwiększających efektywność zespołu.
  • Wdrażanie odpowiednich rozwiązań dla poprawy efektywności pracy działu.
  • Wdrażanie nowych oraz usprawnianie istniejących już procesów.
  • Dostarczanie, monitorowanie, raportowanie KPI istotnych dla projektu.
  • Ścisła współpraca z zarządem oraz innymi działami organizacji.
  • Udział w rekrutacji nowych członków zespołu..
Jasne oczekiwania
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami, ukierunkowanie na realizację celów
  • Otwartość i transparentność.
  • Umiejętności dostrzegania oraz rozwijania potencjału pracowników.
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz delegowania zadań.
  • Umiejętność budowania relacji z pracownikami i klientami.
  • Wysoka kultura osobista oraz precyzja komunikacji.
  • Samodzielność w podejmowaniu działań oraz dobra organizacja pracy
  • Otwartość i komunikatywność.
  • Praktyczna znajomość programu Excel.
Jasna oferta
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę- pełen etat.
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku.
  • Rozwój w firmie działającej na rynkach międzynarodowych.
  • Dużą decyzyjność oraz samodzielność w działaniu.
  • Niekorporacyjną kulturę pracy - bezpośrednie kontakty z przełożonymi, koleżeńskie relacje wśród pracowników, transfer wiedzy między działami.
  • Pracę w biurze w centrum Poznania.
  • Pakiet benefitów: karta multisport, opieka medyczna.