fbpx
Pracuj na jasnych zasadach jako Operator produkcji drzwi i okien Francja, Owernia-Rodan-Alpy, okolice Annecy
Do 2000€ netto miesięcznie
440€ netto miesięcznie dodatkowo za bycie kierowcą na projekcie
Francuska umowa o pracę
i świadczenia socjalne
Polski opiekun
Polacy w zespole
Jasne zadania
  • Praca w firmie zajmującej się produkcją domów szkieletowych i modułowych
  • Praca na hali produkcyjnej
  • Montaż drzwi i okien w prefabrykowanych ścianach (montuje się okna i drzwi w gotowe otwory ścienne)
  • Montaż elewacji (bardaży) z drewna
Jasne oczekiwania
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra kondycja fizyczna i sprawność manualna
  • Rzetelne podejście do pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana gotowość do wyjazdu do pracy samochodem
  • Mile widziana osoba komunikująca się językiem francuskim – dodatek do wynagrodzenia 120€ netto miesięcznie
Jasna oferta
  • Legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
  • Możliwość pobrania zaliczki już po pierwszym tygodniu pracy
  • Dodatek dla kierowców na projekcie w wysokości 440€ netto miesięcznie
  • 100€ premii za polecenie pracownika
  • Zapewnione zakwaterowanie