fbpx
Pracuj na jasnych zasadach jako Organizator podróży z j. niemieckim Polska, Wielkopolskie, Poznań
Do ustalenia
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Jasne zadania
  • Będziesz koordynować podróż pracowników oraz ich zakwaterowanie- to Ty wybierzesz odpowiedni nocleg i sposób podróży.
  • Będziesz mieć możliwość negocjacji umów oraz warunków współpracy z właścicielami kwater.
  • Będziesz współpracować z działem handlowym – dzięki temu dowiesz się jaką masz grupę i dopasujesz do niej najlepsze rozwiązania podroży oraz zakwaterowania.
  • Będziesz samodzielnie zarządzać budżetem przeznaczonym dla Twojej grupy pracowników.
  • Dzięki znajomości projektu będziesz zarządzać danymi w systemie ERP.
  • Aby wszystko było dopięte od a do z, będziesz mieć możliwość kontaktu z pracodawcami – to ułatwi Ci koordynację pracowników z projektem.
Jasne oczekiwania
  • Znajomość języka niemieckiego oraz polskiego na min poziomie B2.
  • Kontaktowość i swoboda w prowadzeniu rozmów- po drugiej stronie jest człowiek więc umiejętność dogadania się jest bezcenna.
  • Dobrze jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku lub obszarze logistyki.
  • Zaradność i obrotność w sytuacjach dynamicznych.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office- obsługa Worda i Excela ułatwi Ci pracę.
Jasna oferta
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Rozwój w firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • Praca stacjonarna w biurze w centrum Poznania
  • Pakiet benefitów: karta multisport, opieka medyczna
  • Imprezy integracyjne z naszym zespołem