Pracuj na jasnych zasadach jako Przedstawiciel Handlowy z j. angielskim Polska, Wielkopolskie, Poznań
Umowa o pracę
Jasne zadania
  • Kluczowym elementem Twojej pracy będzie pozyskiwanie Klientów oraz sprzedaż rozwiązań usług pracy tymczasowej i stałej na rynku holenderskim
  • Będziesz budować i rozwijać relacje z nowo pozyskanymi Klientami
  • Do Twoich codziennych zadań należeć będzie badanie rynku – poszukiwanie potencjału biznesowego, przygotowanie przeglądu rynku pracy oraz trendów w tym zakresie
  • Będziesz odpowiadać za przygotowanie analiz i raportów odnośnie działań sprzedażowych w systemie Salesforce – to pozwoli na realizację postawionych przed Tobą celów sprzedażowych
  • Na co dzień będziesz współpracować z wewnętrznymi działami IPF oraz kadrą zarządzającą
Jasne oczekiwania
  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży B2B na rynkach zagranicznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1 – codzienny kontakt biznesowy
  • Atutem będzie znajomość języka niderlandzkiego oraz rynku holenderskiego
  • Silna orientacja na wynik, proaktywność w działaniu
  • Zdolność do samodzielnej pracy i podejmowania decyzji
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania długofalowych, partnerskich relacji z Klientami zagranicznymi
  • Praktyczna znajomość Salesforce lub innego CRM oraz pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość aktualnych trendów rynkowych w sprzedaży usług pracy tymczasowej oraz rekrutacji stałych
Jasna oferta
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie stałe i system premiowy
  • Duża decyzyjność oraz samodzielność w działaniu
  • Pakiet benefitów: karta Multisport, opieka medyczna
  • Praca stacjonarna w biurze w centrum Poznania
Więcej ofert dla Ciebie? Pewnie, że tak!