fbpx
Pracuj na jasnych zasadach jako Samodzielny Księgowy/Samodzielna Księgowa Polska, Wielkopolskie, Poznań
Do ustalenia
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Jasne zadania
  • Prowadzenie pełnej księgowości z obowiązującymi przepisami prawa
  • Ewidencja dokumentów kosztowych, kontrola pod kątem formalnym i kwalifikacja podatkowa
  • Rozliczanie podatkowe spółek (VAT, CIT)
  • Uzgadnianie oraz analiza kont księgowych
  • Uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Fakturowanie sprzedaży
  • Terminowe zgłaszanie faktur do faktoringu
  • Realizowanie przelewów z systemu bankowego
  • Ewidencjonowanie i kontrola majątku trwałego spółki
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),
  • Przygotowanie sprawozdań wymaganych np. przez GUS, NBP, itp.
  • Wsparcie w przygotowywaniu sprawozdań finansowych
  • Uczestnictwo w badaniu sprawozdania finansowego — przygotowanie dokumentacji wymaganej od biegłych
Jasne oczekiwania
  • Wykształcenie ekonomiczne, mile widziane wyższe
  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku w księgowości
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego (CIT,VAT, PIT) oraz ustawy o rachunkowości
  • Mile widziana znajomość systemu Enova
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, a w szczególności MS EXCEL
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność, obowiązkowość
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
Jasna oferta
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Rozwój w firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • Praca stacjonarna w biurze w centrum Poznania
  • Pakiet benefitów: karta multisport, opieka medyczna
  • Imprezy integracyjne z naszym zespołem