fbpx
Pracuj na jasnych zasadach jako Specjalista ds. rekrutacji tymczasowych Polska, Wielkopolskie, Poznań
Do ustalenia
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Jasne zadania
  • Będziesz mieć możliwość przeprowadzania pełnego procesu rekrutacji tymczasowych - od pozyskania i rozmowy po dopasowanie pracownika do pracodawcy za granicą
  • Dzięki wyszukiwaniu, będziesz budować swoją bazę kandydatów, z którymi stworzysz długofalowe relacje
  • Będziesz pracować na indywidualnych celach, które zrealizujesz w określonym czasie
  • Będziemy Cię wprowadzać i pokażemy ścieżki rozwiązań, ale liczymy na Twoją kreatywność oraz traktowanie wyzwań jako okazji do osiągnięć
Jasne oczekiwania
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży
  • Swobodnie nawiązujesz kontakty i prowadzisz rozmowy telefoniczne
  • Samodzielnie organizujesz czas pracy oraz dążysz do realizacji wyznaczonych celów
  • Jesteś zaangażowany/a i działasz kreatywnie
Jasna oferta
  • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę na pełen etat
  • Po realizacji pierwszego celu gwarantujemy wzrost wynagrodzenia
  • Świetny system premiowania - każdy kandydat, któremu znajdziesz pracę zwiększa Twoją prowizję
  • Przy realizacji celów rocznych otrzymujesz dodatkową premię lub miesiąc płatnego urlopu
  • Elastyczny czas pracy
  • Praca w centrum Poznania ze świetnym zespołem współpracowników
  • Pakiet Benefitów – Multisport oraz Luxmed