fbpx
Pracuj na jasnych zasadach jako Specjalista ds. rekrutacji zagranicznych Polska, Wielkopolskie, Poznań
Do ustalenia
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Jasne zadania
  • Będziesz mieć możliwość przeprowadzania pełnego procesu rekrutacji- od pozyskania i rozmowy po dopasowanie pracownika do pracodawcy za granicą.
  • Dzięki wyszukiwaniu, będziesz budować swoją bazę kandydatów, z którymi stworzysz długofalowe relacje.
  • Będziesz pracować na indywidualnych celach, które zrealizujesz w określonym czasie.
  • Będziemy Cię wprowadzać i pokażemy ścieżki rozwiązań, ale liczymy na Twoją kreatywność oraz traktowanie wyzwań jako okazji do osiągnięć.
Jasne oczekiwania
  • Swoboda w nawiązywaniu kontaktów i prowadzenia rozmów telefonicznych.
  • Doświadczenie w obsłudze klienta.
  • Samodzielne organizowanie czasu pracy, by realizować swoje cele.
  • Zaangażowanie i kreatywne działanie.
  • Znajomość pakietu Ms Office.
Jasna oferta
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Rozwój w firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • Pakiet benefitów: karta multisport, opieka medyczna.
  • Praca stacjonarna w biurze w centrum Poznania.
  • Spotkania integracyjne z naszym zespołem